KONTAKT


Apra Serwis
ul. Nadrzeczna 25A
00-705 Warszawa   

tel.22 428 27 74 

Naprawa pralek Warszawa.

Nasz serwis prowadzi usługi w zakresie naprawy i konserwacji pralek automatycznych na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się naprawą usterek mechanicznych i elektronicznych. Oferujemy również swoją pomoc przy podłączniu pralki do instalacji wod-kan i elektrycznej oraz montaż pralki w zabudowe kuchenną. Nasze wieloletnie doświadczenie staramy się potwierdzić jakością świadczonych usług.
  Większość usterek eliminujemy podczas jednej wizyty, w przypadku większych awarii sprzęt zabieramy do warsztatu i tam go naprawiamy. Oferujemy również części zamienne.

Zapraszamy do współpracy.

Naprawiamy pralki następujących marek:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Gorenje, Haier,  Hoover, Hotpoint, Ignis, Indesit, LG, Liebherr, Mastercook, Miele, Panasonic, Polar, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.




 



 

Rejon działania:
Naprawiamy pralki na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Warszawa
Bemowo: Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko. Białołęka: Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań. Bielany: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono. Mokotów: Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów. Ochota: Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szcześliwiec. Praga Południe:Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka, Grochowska, Saska Kępa. Praga Północ: Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna. Rembertów: Kaweczyn-Wygoda, Nowy Rembertów, Stary Rembertów. Śródmieście: Muranów, Nowe miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów. Targówek: Elsnerów, Bródno, Bródno-Podgrodzkie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata. Ursus: Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty. Ursynów: Dabrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, "Las Kabacki", Ursynów, Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki. Wawer: Aleksandrów, Anin, Falencia, Las, Marysin Wawerski, Miedzieszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer, Zerzeń. Wesoła: Groszówka, Plac Wojska Polskiego, Stara Miłosna, Wesoła-Centrum, Wola Grzybowska, Zielona-Grzybowa. Wilanów: Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin. Włochy: Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski. Wola: Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów. Żoliborz: Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie.

Województwo mazowieckie:   Bielawa, Błonie, Bożęcin Duży, Chylice, Dzikanów Leśny, Emów, Góraszka, Hornówek, Halinów, Izabelin, Jabłonna, Julinek, Józefów, Kiełpin, Klaudyn, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Laski, Legionowa, Legionowo, Lesznowola, Łazy, Łomianki, Majdan, Marki, Michałowice Osiedle, Milanówek, Mysiadło, Mościska, Nadarzyn, Okuniew, Ossów, Otwock, Otwock Wielki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Płochocin, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzików, Radzików Wieś, Radzymin, Raszyn, Rybie, Słupno, Stare Babie, Sulejówek, Truskaw, Turów, Wiązowna, Wołomin, Zaborów, Zakręt, Ząbki, Zielonka, Żabieniec.